Archiv

Březen 2021

 • 15.3.2021

  cta-logo ČTA (Česká triatlonová asociace) se pod momentálním vedením Antonínem Bauerem představila novým logem. Navíc připravila skvělý televizní dokument pod názvem 40 let triatlonu. Veškeré dění kolem tohoto multisportu možno sledovat na stránkách triatlon.cz, závody na czechtriseries.cz. Letošní termínovka je již slušně zaplněná. Slouží jako dobrý zdroj pro moji. Snad se akce brzy rozeběhnou.

  + odkaz na dokument zde
 • 12.3.2021

  Aktualizována TERMÍNOVKA 2021. Snad se to brzy závodně rozjede.
 • 8.3.2021

  Sobotních 750m prsama v rámci zimního plaveckého MČR za mnou. Akci bezchybně pořádal oddíl, za který se zúčastňuji převážně letního dálkového plavání, I.PKO. Podle očekávání to byl v 8,2st vodě boj.

  12 8

  Ne tolik s tratí, kterou zvládl za 16:53min ale s tím co následovalo. Klasická klepavka, při které jsem musel prosit o otevření termosky. Srovnalo mě až běhání schodů tribuny podolského stadionu. V rozplavbě se mnou plaval vítězný Rostislav Vítek (13:57min). Olympionik v dálkovém plavání a rekordní český přemožitel kanálu La Manche z roku 2009 v čase 7:16h! Bylo to test imunity. Bez tréninku dost protrápená blbost, která slušně zatáhla.

  + dalších pár fotek
  + odkaz na výsledky
 • 4.3.2021

  logo-pko Ministerstvo zdravotnictví ČR prostřednictvím náměstkyně pro ochranu a podporu veřejného zdraví a současně hlavní hygieničky ČR, paní Jarmily Rážové, udělilo pro uspořádání MČR v zimním plavání v pražském Podolí výjimku, resp. stanovilo závazné hygienicko-protiepidemické podmínky pro její konání.
  Jakožto člen I.PKO, který tuto akci pořádá, mám možnost se jí zúčastnit. Navíc má voda ve venkovním bazéně těsně nad 8st.C. To je hranice pro nevyplavanou třídu, tedy možnost pro kohokoliv registrovaném v plaveckém oddíle (můj případ).
  Po hodně dlouhém rozhodování do toho jdu s obrovským respektem. Tuto sobotu 6.března mě od 11:20h bude čekat dlouhých 15 50m bazénů (750m) prsařským způsobem. Chtěl jsem venku jít do vody, bohužel se k tomu nedostal. Snad bude navštěvování vaničky s vodou u domácí sauny k přežití stačit.
  Vstupní procedura do Plaveckého stadionu Podolí bude podle nařízení maximální. Na startu se dají očekávat zvučná jména. Podobné akce nejsou a asi dlouho nebudou.
 • 2.3.2021

  Víkend na Šumavě

  sumavak-logo

  Letošní běžkařská sezona pravděpodobně uzavřena na virtuálním Šumavském skimaratonu. Škoda, protože to začalo jezdit a nějaká možnost závodně to prodat ještě letos byla. Momentální situaci kolem covidu asi není třeba komentovat.

  10 26

  Víkend jsem podle plánu strávil na Modravě, kde jezdil do roztrhání. Navíc dal závodní virtuální skejt i klasiku v rámci Šumavského skimaratonu na 24km trati. Výsledkově to bylo ve slabší konkurenci vysoko. Sobotní skejt na celkovém 3.místě. V nedělní klasice druhý, těsně za věrným tréninkovým parťákem Štěpánem. Jeli jsme společně. Cíl se mi povedl protnout o fous dříve. Štěpán ale startoval kousek za mnou. Časový rozdíl 7s hrál v jeho prospěch.

  24 22

  Byly to skvělé virtuální závody seriálu Stopa pro život. Počasí taky vyšlo. Minulý o dost těžší víkend mi ale sednul lépe. Co plánuji dále v další aktualitě.

  + další fotky a výsledky

Ondrateply.cz

Kilometrovník

Kompletní kilometrovník

Galerie

Galerie

Archiv

Kompletní archiv

Návštěvnost

TOPlist