Archiv

Duben 2021

 • 29.4.2021

  Tréninkové Tour KPO - 3.etapa

  Třetí etapa Tréninkové Tour KPO (Radotín - Strážovská) na 14.místě za 5:22min. Jednalo se o neskutečnou stojku s nejprudším úsekem po kostkách. Prostě na morál. Na ostro jsem jí dal dvakrát. Poprvé silově ve stoje, podruhé švihověji v sedle. O 10s vyhrála první varianta. Nejrychlejším opět Marek Vágner (4:28min). Další etapa běží na rovině u Jesenice v 5,7km délce. Díky mé váze a časovkářskému kolu by mi to mohlo sedět. Cíl do TOP 5.

  + odkaz na podrobné výsledky 3. etapy zde
 • 28.4.2021

  Do GALERIE 2020 přidány fotky z tréninku a dalšího za celý rok.
 • 27.4.2021

  Běh v Brdech očima manželky

  V sobotu jsme si s Ondrou trošku přivstali, abychom se zúčastnili běhu Hannah Pilsen Trail Brdy. Jak už si snad začínáme i zvykat, šlo o formu online soupeření na tratích 42, 19 nebo 11 km. Trať bylo možné proběhnout po celou sobotu. My chtěli hned dopoledne, abychom stihli ještě odpolední kolo. Ondra zvolil trasu 19 km a já 11 km. Hned na prvním kilometru jsme si to nasměrovali na maratónskou trať, ale soupeři (že by se lekli konkurence?) nás upozornili a my se vrátili na správnou. Ondra se mi pomalu vzdaloval, ale jeho modré tričko mi zatím stále udávalo směr. Co se nám nepovedlo na prvním kilometru, povedlo se na třetím. Nechala jsem se trikem svést z cesty a přidala asi téměř kilometr, Ondra více. Po další chvíli se naše cesty rozpojily a já se již ubírala směrem 11km trasy. V závěru vedla převážně malými lesními cestičkami, které se klikatily bujným brdským lesem. Krásné okolí svádělo ke kochání, ale náročnější terén to moc nedovoloval. Pocitově brzy jsem byla v cíli v čase 1:05h (Ondra 1:42h). Žádný vrcholný výkon, bez soupeřů se prostě nehecnu. Pěkný běžecký zážitek!

  Jana

  2 1

  + výsledky
 • 24.4.2021

  3+ 2021

  3+-logo MTB Úvaly (včetně dětských závodů) a Trail Run Úvaly zahájí v neděli 13.června další sezonu oblíbených závodů Seriálu tří závodů pro zdraví. Dále si dáme ve čtvrtek 24.června druhý ročník Újezdského koloběhu. Seriál uzavře v neděli 5.září tradiční Klánovický Mini Adventure, který v květnu poběží nanečisto. Všem akce doporučuji. Pro naší rodinu jsou srdeční záležitostí, takže se na většině opět uvidíme na startu.
 • 23.4.2021

  Běh Modřanskou roklí

  modranska-rokle-logo

  Ve středu po dlouhé době konečně trochu běžkého tempa na letos virtuální akci Modřany Ravine Run. Trať pro dospěláky na tradičních profilově dost těžkých 10ti kilometrech. Vyrazili jsme společně s manželkou, Šlehou a Oldou. Doprovod na novém elektrokole obstarala paní Kolombová a dcera Majda, která si oběhla dorostenecký 3,2km okruh. Časy (já 46:51, Jana 55:22min) se záznamem trasy, pro zařazení do výsledků, možno zaslat organizátorům se symbolickou částkou 50,-. Běh doporučuji.

  1 2

 • 16.4.2021

  U příložitosti plánované akce 1000miles MTB připravuji samolepku. V ní odkaz na tyto stránky, hlavní logo akce organizované Honzou Kopkou a tým Café racers (nově závodim). Momentálně ladím a testuji vybavení.

  samolepka-1000mil

 • 15.4.2021

  Doplnil jsem TERMÍNOVKU 2021 včetně přihlášení některých akcí. Brzy se to snad rozjede. Pravděpodobně nejdříve formou intervalových startů, dále po skupinách podle nařízení.
 • 14.4.2021

  Druhá etapa Tréninkové Tour KPO (Velká Chuchle - Slivenec) na 12.místě za 7:37min. Nejrychlejším v čase 6:47min Marek Vágner. Další etapa běží na extrémně prudkém 1,44km úseku Strážovské ulici v Radotíně.

  + odkaz na podrobné výsledky zde
 • 12.4.2021

  Domácí dubnové soustředění za mnou. Odehrávalo se hlavně na kole, protože při běhu tahalo lýtko. Pomalá kilometráž byla téměř každý den v trojciferných číslech. Kombinoval jsem bajka, krosku i silničku vždy podle počasí a doprovodu. Při tom slušně projezdil okolí. V úplném závěru dal druhou 3,0km siniční etapu Tréninkové Tour KPO z Velké Chuchle do Slivence. Bylo to v šílené únavě navíc na 150tém kilometru, takže výsledkový zázrak (brzy) za čas 7:37min nečekám.

  11 13

  47

  22 14

  15

  31 34

  48 41

  51

  + další fotky
 • 1.4.2021

  Tréninkové Tour 2021 KPO

  V loňském zvláštním roce plném všelijakých omezení a rušení závodů vynikla snad ještě více, než jindy, tréninková cyklistická tour oddílu KPO. Jedná se o seriál individuálních časovek většinou do kopce, ale i několik rovinatých. Vždy na každých čtrnáct dní se vyhlašuje nová „etapa“ = trať, která se jezdí. Účastník si etapu zajede formou individuální časovky a svůj dosažený čas nahlásí pomocí webového formuláře. Pokusy lze i opakovat, dokud není spokojenost s časem. Po ukončení etapy se zaslané výkony vyhodnotí, obodují. Výsledky a průběžné pořadí Tréninkové Tour jsou obratem umisťovány do výsledkové tabulky na stránkách akce. Akce je samozřejmě založené na fair play a poctivosti jednotlivých účastníků.
  Letos jsem se rozhodl aspoň část absolvovat. Mám jí celkem daleko po frekventovaných silnicích. Vše se totiž odehrává na jihozápadu Prahy. První etapa byla od Zbraslavského mostu na Točnou do 3,33km kopce. V úterý ho jednou dal na ošahání cvičně, pak na ostro za 8:19min. Za 15.místo beru 52 bodů. Druhá etapa opět do 3km kopce z Velké Chuchle do Slivence.

  + odkaz na podrobné výsledky 1. etapy zde

Ondrateply.cz

Kilometrovník

Kompletní kilometrovník

Galerie

Galerie

Archiv

Kompletní archiv

Návštěvnost

TOPlist