1000 MIles

Výsledky 2022

Závody

datumzávoddistancevýsledekumístění
kategorie/celkově
31.12.Silvestrovský běh Lysá6,2km22:41min3/7
26.12.Štěpánský běh Čáslav4,9km18:57min5/11
10.12.Maraton Praha - Dobříšběh 42,2km4:40:32h70
3.12.Koloběh Říp-Praha46km3:45:44h7/16
26.11.VŠ liga Praha10km běh43:10min43
13.11.Velká Kunratickáběh 3,1km16:12min51/209
23.10.Maraton Benátkyběh 42,2km4:45:19h3079
16.10.Klánovický půlmaraton21,1km1:33:37h16/43
13.10.Běh Metropole MČ Praha 145,6km21:21h3/3
8.10.Benešovský půlmaratonběh 21,1km1:26:37h4/8
4.10.Podzimní běh okolo Eroplantu7,5km39:38min3/6
2.10.Hradecký půlmaratonběh 21,1km1:29:54h22/93
1.10.2 míle Stromovka3,2km11:53min10
28.9.Svatováclavský běh3,25km12:36min3/10
28.9.Časovka na Trubasilnice 2,7km6:50min10/16
25.9.Ocelák MTBMTB 60km2:58:26h10/19
24.9.Ocelová pětkaběh 5km20:4?h1/1
24.9.Ocelový džípMTB časovka 3,8km10:58min2/3
24.9.Mělnický vinařský běh10km běh40:54min12/20
21.9.VŠ liga Praha10km běh40:37min4/10
17.9.Půlmaraton Ústíběh 21,1km1:28:01h12/78
13.9.Běh dobré vůle nadace Olgy Havlové10km40:29h2
10.9.Triatlon Karlovy Vary0,75-20-5km1:10:42h2/28
3.9.Jánošíktriatlon 3,8-180-42,2km17:29:11h11
31.8.VŠ liga Praha5km běh19:19min11
30.8.Šárecká 6běh 6km23:43h9
27.8.Pilmantriatlon 1,9-90-21km4:58:59h6/23
21.8.Ocelový šípSilniční časovka 4,7km9:00min1/1
21.8.Štafetový závod dvojicběh 2x1x5km38:10min2/15
20.8.Hradešínská 12hkolo 12h MTB224km 12:57h2/3
18.8.Lomcovákběh 5km19:04min?/?
16.8.Márův běh6,2km27:01min3/8
14.8.Triatlon Most1,9-90-21km4:51:05h3/13
7.8.Krkonošský půlmaratonběh 22km2:36:16h18/76
6.8.Houmrův triatlon0,6-40-10km1:52:36h5/5
3.8.Triatlon Sadská0,4-20-3km48:20min1
31.7.Triatlon Horní Počernice0,75-20-5km1:13:02h2/6
30.7.Miřejovický půlmaratonběh 21,1km1:32:05h6/18
27.7.Zátopkův zlatý týdenběh 10km39:59min1/4
23.7.Triatlon Vyžlovka0,6-21-7km1:20:53h1/1
16.7.Triatlon Konopiště0,75-20-5km1:06:32h3/21
13.7.Dvě kola při zdiběh 7,8km33:21min10/36
8.7.Orka triatlon0,9-32,5-6km1:30:47h1/1
5.7.Memoriál Zdeňka Bambáska – silniční časovka21km31:05min21/80
2.7.Triatlon Příbram1,5-40-10km2:19:50h3/15
29.6.VŠ liga Praha10km běh40:30min4/23
25.6.Moraviaman IMtriatlon 3,8-180-42,2km10:10:57h11/28
23.6.Běh Vídrholcem3,3km12:51min2/3
21.6.Otevřený Přebor Sabzoběh 3,4km13:42min2/3
19.6.Pojizerský triatlon0,75-20-5km59:15min5/10
18.6.Běh Milíčovským lesem8,6km37:12min3
16.6.Swimrun0,45-3km17:23min9
16.6.Běh golf Hostivař10km43:23min3/9
11.6.MFB Kolínběh 21,1km1:34:38h2/6
8.6.Běh pro Zuzanku6,2km24:00min2/5
7.6.Jarní Senběh 4,8km19:51min1/1
4.6.Czechman1/2IM4:27:29h10/38
1.6.Kčská 12běh 12,5km53:20min3/3
28.5.Triatlon Brno0,75-20-5km1:07:07h3/20
25.5.VŠ liga Praha10km běh40:31min7/21
22.5.Poděbradský triatlon0,7-30-7km1:25:43h2/15
19.5.Běh Hvězdou6,4km28:44min2/3
15.5.Ocelový šípSilniční časovka 2,8km6:21min2/3
14.5.Běh Sova5,3km22:05min4/9
11.5.Běh lesoparkem Hostivař7,2km32:00mi4/5
8.5.Pražský maratonběh 42,2km3:29:21h126/667
7.5.2 míle Stromovka3,2km12:17min17
1.5.Ocelový džípMTB časovka 3,8km11:08min2/3
1.5.Skálův běh10km39:24min3
30.4.Sázavák82km silnice2:23:09h13/31
30.4.Čarodejnický běh Úvaly3600m14:33min5
27.4.VŠ liga Praha10km běh42:08min52
24.4.Nymburský půlmaratonběh 21,1km1:35:51h14/37
23.4.Pošukběh 16m1:24:07h12/21
22.4.Run for Ukraine9,6m39:49min2/4
9.4.Pardubický půlmaraton21,1km běh1:31:56h42/189
6.4.Jarní běh Olympu5,5m22:19min3/12
2.4.Pražský půlmaraton21,1km běh1:30:43h107/576
26.3.Nordenskioldsloppet200km běžky klasika13:57:33h108
20.3.Bodenmais Německo40km běžky klasika2:22:15h8/74
13.3.Zadovská 30 (Mísečky)30km běžky klasika1:39:35h1/5
12.3.Krkonošská 7050km běžky volně3:16:57h2
5.3.Běh Piastow Polsko50km běžky klasika3:30:22h65/156
27.2.Šumavský skimaraton45km běžky klasika2:36:25h7/26
26.2.VŠ liga Praha5km běh19:19min5
20.2.Karlův běh40km běžky klasika2:18:33h11/28
19.2.Boboloppet87km běžky klasika5:10:44h4/33
18.2.Jizerský night marathon30km běžky volně1:35:36h1/7
13.2.Jizerská 5050km běžky klasika2:39:18h22/150
6.2.Orlický maraton40km běžky klasicky2:45:45h12/22
5.2.Orlický maraton20km běžky volně58:04min5/11
3.2.B5h Bedřichov3h běžky988b 3:00:18h2/2
30.1.Jilemnická 5032km běžky klasicky2:04:07h7/18
29.1.VŠ liga Praha10km běh41:11min14/31
27.1.B5h Souš3h běžky851b 2:58:40h2/2
23.1.Krušnohorská 3030km běžky klasicky1:48:39h4/8
15.1.Běžky Nové město15km volně + 10km klasicky1:13:52h4/14
6.1.Novoroční lampiónový běh10km42:37min6

Ondrateply.cz

Návštěvnost

TOPlist